Z naší činnosti

Další aktuality z naší činnosti najdete na našich facebookových stránkách, které byly spuštěny 12. března 2017.  Stačí kliknout ZDE.

Krajská výstava drůbeže a Okresní výstava králíků, drůbeže a holubů - fotografie z výstavy, kterou jsme pořádali v roce 2018 najdete ZDE.


Výstava 2017 - vyvrcholením chovatelské práce je každoročně místní výstava. Ta letošní proběhla o víkendu 16. září - 17. září 2017. Vystaveno bylo 253 králíků, 100 voliér drůbeže a 173 holubů. Tradiční domácí pochutiny, pivo z pivovaru Jadrníček a doprovodný program pro děti přilákal kromě zvířat 339 platících návštěvníků, což byla v nepříznivém počasí účast, o které se nám mohlo zdát. Poděkování patří všem členům a rodinným příslušníkům  a příznivcům naší organizace. Všichni, kteří přiložili ruku k dílu,  se zasloužili o to, že letošní výstava byla velmi úspěšná. Poděkování patří samozřejmě také všem chovatelům, kteří svými zvířaty výstavu obeslali. Ještě jednou všem děkujeme a srdečně Vás zveme na naši výstavu v září 2018.


ROCK NA HANÉ - život na vsi tvoří zájmové organizace, proto jsme se podíleli 8. září 2017 na zabezpečení pitného režimu účastníků koncertu rockových kapel v Senici na Hané - nejen chovem živ je chovatel (a jeho rodinní příslušníci).

Fotogalerie - příprava krajské výstavy 2016


Vánoční jarmark 2015